کارخانه تولیدی چرم مصنوعی سینا

کارخانه تولیدی چرم مصنوعی سینا با گذشت حدود 30 سال سابقه در امور خرید و فروش و پخش انواع چرم مصنوعی، در سال 1393 اقدام به راه اندازی خطوط تولید چرم مصنوعی با استفاده و بهره  از تکنولوژی روز دنیا کرده است و این افتخار را دارد که با شعار تولید چرم مصنوعی با مواد اولیه با کیفیت و استاندارد ، سعی نموده در جهت کسب رضایت مشتریان در صنایع مختلف گامهای مثبتی بردارد.

چرم مصنوعی سینا

آشنایی با چرم مصنوعی

چرم های  مصنوعی شرکت سینا  به لحاظ ظاهری زیبا  شباهتی ویژه‌ای به چرم طبیعی دارند و اغلب تشخیص آنها از یکدیگر کار دشوار است.نوعی از چرم ها پوست حیوانات تولید می‌شود و به این ترتیب که پوست حیوانات را می کنند،در فرایند دباغی به چرم تبدیل می شود.

البته این چرم دارای کیفیتی بسیار زیاد و قیمت خیلی بالایی می باشد اما درچرم های مصنوعی حیوانی درگیر نمی‌شود و همه روش‌ها به صورت مصنوعی است اما کیفیت بسیار بالایی دارند در کنار قیمت پایین موجب شده است تا این چرم ها جایگاه ویژه ای داشته باشند.

چرم های  مصنوعی سینا به لحاظ ظاهری زیبا  شباهتی ویژه‌ای به چرم طبیعی دارند و اغلب تشخیص آنها از یکدیگر کار دشوار است.نوعی از چرم ها پوست حیوانات تولید می‌شود و به این ترتیب که پوست حیوانات را می کنند،در فرایند دباغی به چرم تبدیل می شود.

چرم یکی از شناخته شده ترین چرم‌های تولیدشده  در کشور می باشد که علاوه بر محبوبیت بسیار بالایی که در بازارهای داخلی پیدا کرده است در بازارهای خارجی هم خوش درخشیده‌اند.

 

چرم مصنوعی سینا

مرکز فروش عمده چرم مصنوعی سینا

از ویژگی‌های چرم های مصنوعی سینا می‌توان به خاصیت ضد عفونی کنندگی  وزن بسیار سبک راحتی در حین انجام کار و دارا بودن بافت یکنواخت قابلیت دوخت با دست علاوه بر چرخ خیاطی و در کنار همه اینها قیمت ارزان آن اشاره کرد: این عوامل باعث شده است که طرفداران چرم مصنوعی نسبت به چرم های طبیعی بیشتر شود و چرم مصنوعی در طرح های لمه دار ساده ورنی طرحدار و غیره تولید می‌شود.

رنگ‌بندی مشکی قرمز عسلی طوسی سبز خردلی و غیره باعث شده است تا در صنعت کیف و کفش سازی از این محصول استفاده ویژه شود. مرکز فروش چرم مصنوعی سینا به روش عمده این محصول را باکیفیت بالا به بازار عرضه می‌کند تا خریداران محترم بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌صورت آنلاین این محصول را خریداری کنند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید،ثبت سفارش و خرید عمده انواع چرم مصنوعی با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما