فروش چرم مصنوعی نگین با مناسب ترین قیمت

چرم مصنوعی نگین به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب به دلیل تولید شدن در داخل ایران توسط بسیاری از تولید کنندگان مبلمان و روکش صندلی و همچنین تولید کنندگان پوشاک مورد استفاده قرار میگیرد. چرم مصنوعی نگین در انواع طرح ها و رنگ ها جهت تولید محصولات مختلف در وبسایت موجود میباشد.

 

چرم مصنوعی نگین

ویژگی های چرم مصنوعی نگین چیست؟

شرکت نگین با تولید انواع چرم وگان یا چرم صنعتی با استفاده از مواد درجه یک اولیه مثل پلی ونیل، pvc و پلی اورتان توانسته است طیف گسترده ای از این محصول را با کیفیت و رنگ های مختلف را با مناسب ترین قیمت وارد بازار ایران کند.

چرم طبیعی دباغی کردن پوست حیوانات به دست می آید اما پر هزینه بودن پروسه تولید چرم طبیعی، وقت گیر بودن آن و همچنین گرانقیمت بودن چرم نهایی موجب شده است محصولاتی که با استفاده از چرم حیوانی تولید میشوند قیمت بسیار بالایی داشته باشند و از دسترس عامه مردم خارج شوند. به همین منظور شرکت هایی مثل شرکت نگین در ایران با استفاده از مواد سینتیکی اقدام به تولید انواع چرم مصنوعی کرده که به قدری شباهت ظاهری به چرم حیوانی دارد که گاهی تشخیص نوع مصنوعی غیر ممکن میشود.

محصولات تولید این شرکت کیفیت بسیار بالایی داشته و به دلیل تولید شدن در داخل ایران به نسبت نمونه های خارجی قیمت بسیار مناسب تری دارند. چرم صنعتی  نگین بهترین گزینه برای تولید انواع اکسسوری چرم، کیف و کفش، پوشاک، تولید مبلمان و روکش صندلی بوده و قیمت مناسب آن باعث میشود هم مورد استقبال تولید کنندگان و هم مشتریان باشد.

 

چرم مصنوعی نگین

انوع چرم مصنوعی نگین را از کجا تهیه کنیم؟

شما میتوانید به صورت مستقیم انواع چرم مصنوعی نگین را از این وبسایت خریداری کرده و با حذف واسطه این محصولات  را با بهترین قیمت خریداری نمایید. محصولات این شرکت با تنوع رنگی بالا و نیز در طرح های مختلف در وبسایت موجود بوده و به دلیل طول عمر بالا، هزینه کمتر به نسبت چرم طبیعی، وگان بودن، طرح های شیک و منظم، برش تمیز و ثابت بودن محصولی متناسب برای تولید کنندگان انواع پوشاک و لوازم خانگی و همچنین تولید روکش صندلی چرم مصنوعی ارزان قیمت میباشند. جهت خرید چرم مصنوعی نگین میتوانید محصولات موجود در وبسایت را بررسی کرده و از طریق پرداخت اینترنتی و یا تماس گرفتن با کارشناسان فروش ما سفارش خود را از سراسر ایران ثبت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش و خرید انواع چرم مصنوعی با ما در تماس باشید.

 

تماس با ما