خرید عمده پارچه چرم طبیعی بصورت اینترنتی

پارچه چرم طبیعی همیشه از جمله پر طرفدار ترین پارچه های موجود در کشور  بوده که محبوبیت زیادی بین خریداران پارچه ها داشته .
این پارچه های چرم در گذشته اولین انتخاب کسانی بوده که خواهان لباس های فوق العاده شیک بودند چون پارچه های چرم طبیعی  میتواند وسایل تیپ شما را بسیار شیک و گران قیمت نشان دهد .پارچه چرم طبیعی

شتستو و تمیز کردن پارچه مبلی چرم چگونه است ؟

مهم ترین مزیت و خوبی پارچه های چرم قابل شستشو بودن آنها است که همین موضوع و همین دلیل سبب پر فروش شدن این سری از پارچه های چرم شده است .
پارچه های چرم با یک دستمال به راحتی و بدون سختی تمیز می شود و اگر هنگام دیدن فیلم لیوان چای از دست تان رها شود و روی لباس های شما بریزد ، به داخل بافت پارچه های چرم نفوذ نمی کند و به راحتی تمیز می شود و پاک میشود .
اما پارچه های چرمی بسیار زیاد آسیب پذیرند و با هر جسم گوشه تیزی خراش افتاده و سوراخ می شوند این نوع پارچه در مقایسه با دیگر پارچه ها ی موجود در کشور ایران هماهنگی بسیار کمتری با پوست بدن همه دارد و سردی ها و گرمی های بیشتری را به بدن شما انتقال داده و احتمال و درصد چسبندگی هم به دلیل عرق کردن پارچه  چرم  وجود دارد.

پارچه چرم طبیعی

انواع مختلف پارچه  چرم طبیعی

پارچه های  چرم در دو نوع طبیعی و همچنین مصنوعی به بازار ایران عرضه میشود و در کارخانه های ایران تولید میشود.
چرم های طبیعی از پوست حیوانات مختلفی مانند گاو ، اسب ، بز و… ساخته می شود و به بازار عرضه میشود .
البته چرم  های طبیعی مورد مصرف در لباس ها اغلب از پوست گاو و بقیه حیوانات به دست می آید .
چرم  های طبیعی به عنوان چرم درجه یک و مرغوب برای بسیاری از لباس های گران قیمت و لوکس استفاده می شود و در برابر خراش های مختلف و سوراخ و … بسیار زیاد مقاوم است.
اما چرم های  مصنوعی از ضایعات موجود برای چرم های طبیعی و مواد شیمیایی ساخته می شود که در مواردی بهتر است از چرم های مصنوعی استفاده کنید و این سری از چرم ها را خریداری کنید .

پارچه چرم طبیعی

مرکز خرید پارچه های چرم

برای خرید و سفارش این نوع از پارچه های چرم میتوانید و قادر هستید  به فروشگاه های پارچه های چرم  و یا همچنین  سایت های معتبر سر بزنید.
یکی از مهم ترین موضوعاتی که سبب میشود تا خریداران بسیاری راه و روش سفارش از طریق سایت های اینترنتی را انتخاب کنند صرفه جویی در هزینه ها و وقت شما است .
اگر قصد خرید از طریق سایت های اینترنتی را دارید بهترین و با صرفه ترین روش برای شما سفارش از طریق همین سایت است .

پارچه چرم طبیعی

قیمت روز پارچه چرم طبیعی

با اینکه پارچه های چرم طبیعی در بازار ایران با قیمت های بالا تری نسبت به بقیه پارچه ها به فروش میرسد اما با روش هایی که در بالا برایتان بیان کردیم شما یمتوانید با قیمت های فوق العاده ای این سری از پارچه ها را خریداری کنید و سفارش دهید .

تماس با ما