بهترین قیمت فروش چرم مصنوعی

فروش چرم مصنوعی پانچی

بهترین قیمت فروش چرم مصنوعی برای خرید عمده را می توان از کارخانه ها پیدا کرد، با خرید از درب کارخانه توانسته اید واسطه ها را کنار زده و به صورت مستقیم سفارش خود را با بهترین قیمت انجام دهید . حال روش های مختلفی برای ارتباط با کارخانه ها وجود دارد.

یکی از این راه ها تماس با مشاور فروش ما می باشد، با این کار توانسته اید به صورت مستقیم از قیمت چرم مصنوعی باخبر شوید

چرم مصنوعی دارای مدل های فراوانی است که هر کدام مورد سلیقه اشخاص مختلفی می باشد، تا به امروز صنعت چرم در کشورمان رشد بسیاری کرده است و توانسته مدل های چرم را به صورت انبوه تولید کند و به فروش برساند، فروش چرم مصنوعی نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار های خارجی نیز دارای مشتریان بسیاری است، برای رقابت در این بازار داغ می توانید چرم مصنوعی مورد نظر خود را از سایت ما با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.

قیمت فروش چرم مصنوعی

آشنایی با مدل های مختلف چرم مصنوعی :

چرم مصنوعی طرح لی :

در صنعت ساخت کیف و کفش چرم مصنوعی طرح لی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا این چرم دارای رنگ بندی مختلفی می باشد و همین عامل موجب تولید کیف های بسیار زیبا و عالی می شود و این طرح جذاب دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

چرم مصنوعی طرح پانچ :

این مدل از چرم نیز در صنعت کیف و کفش استفاده می شود و دارای رنگ های بسیاری است و قیمت این چرم در معاملات عمده بسیار مناسب است.

چرم مصنوعی طرح فوم سنگی :

این چرم در رنگ های صدفی متنوع و اسکن pu است، این چرم دارای 90 گرم وزن می باشد، به همین دلیل است که از آن برای ساخت کفش های ورشی استفاده می شود.
چرم مصنوعی فوم سنگی دارای قیمتی فوق العاده در سفارشات عمده است.

خرید هر کدام از این طرح ها می تواند برای شما مناسب باشد. زیرا دارای بهترین قیمت چرم مصنوعی هستند و در بازار می توانید به سادگی آن را خریداری کنید.

قیمت فروش چرم مصنوعی

قیمت فروش عمده چرم مصنوعی :

چرم مصنوعی تولید شده در کارخانه های ایرانی با کیفیت بسیار بالا هستند که تفاوت زیادی با نمونه های خارجی خود ندارند، برند های معروف تولید چرم مصنوعی مانند مارال چرم, چرم مشهد و نوین چرم که در کار خود بسیار درجه یک هستند و بهترین قیمت در بازار امروز را دارند.

برای خرید عمده چرم مصنوعی در مدل های مختلف می توانید به راحتی با ما ارتباط برقرار کنید و خرید خود را انجام دهید.

تماس با ما