فروش چرم مصنوعی
خانه / چرم مصنوعی / پارچه چرم مصنوعی رنگ های مختلف با ارزان ترین قیمت

پارچه چرم مصنوعی رنگ های مختلف با ارزان ترین قیمت

پارچه ای که از چرم مصنوعی تولید می شود، فرآیند تولید خاصی دارد و در فرآیند تولید مواد مختلفی به بافت پارچه اضافه می شود تا استحکام و کیفیت خود را حفظ نماید. پارچه چرم مصنوعی نوعی مدرن از انواع پارچه می باشد که بسیار پرکاربرد است به طوری که در اکثر صنایع ابزار یا وسایلی وجود دارند که چرم‌ مصنوعی در آن ها به کار رفته است.

قیمت پارچه چرم مصنوعی

 

روش تولید پارچه چرم مصنوعی

قیمت پارچه ی چرم مصنوعی با توجه به اینکه چه نوع پارچه ای را از چرم مصنوعی شما انتخاب کرده اید و می خواهید استفاده کنید، متفاوت خواهد بود. دو روش مختلف برای تولید پارچه چرم وجود دارد، یک روش که از آن به عنوان روش خشک در تولید پارچه چرم مصنوعی نام برده می شود، روشی است که در آن ابتدا به مواد اولیه حرارت داده می‌شود سپس مواد حرارت داده شده به مکان دیگری منتقل شده و پس از یک سری فعل و انفعالات که از قبل برنامه ریزی شده اند پارچه مورد نظر به دست می آید. یک روش دیگر برای تولید چرم مصنوعی وجود دارد که به آن روش تولید تر چرم مصنوعی گفته می شود. در این روش پارچه چرم مصنوعی به صورت لایه لایه و با گذر هر لایه از مواد شیمیایی و بعد ترکیب این لایه ها با هم و انسجام در یک قالب به دست می آید چرم مصنوعی که به صورت تر تولید می شود با دو ماده مختلف می تواند به دست بیاید که با استفاده از هر کدام از این مواد چرم مصنوعی به دست آمده کاربرد متفاوتی خواهد داشت.

 

قیمت پارچه چرم مصنوعی

مقرون به صرفه ترین مرکز تهیه پارچه چرم مصنوعی

اگر بخواهید به صورت عمده خرید نمایید، قیمت پارچه ی چرم مصنوعی برای شما مناسب تر نیز خواهد شد. بازه نرخ خرید پارچه ی چرم مصنوعی با توجه به فرایند تولید و قطر پارچه و جنس رویه آن تعیین می شود. مجموعه ما یکی از مجموعه‌ هایی است که ضمن اینکه از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت پارچه چرم صنعتی در آن استفاده شده است، قیمتی استثنایی را خدمت شما متقاضیان عزیز ارائه می دهد و کیفیت کار به گونه ای است که شما برای چندین بار در صورت نیاز می توانید از ما خرید خود را انجام دهید. در صورت رضایت از محصولات ما شما خود بزرگترین تبلیغ کننده برای ما خواهید بود زیرا که محصولات ما با کیفیت خود شرایط مناسبی را برای عرضه جهانی ارائه کردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید آزاد فلاح
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126754662
آدرس کانال: AzadCharm@
پست الکترونیکی: Info@azadcharm.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم مصنوعی در اصفهان

بهترین قیمت چرم مصنوعی در اصفهان

پارچه چرم مصنوعی انواع بسیار متفاوتی داشته که از موارد استفاده مختلفی برخوردار می باشد، …