فروش چرم مصنوعی مبلمان در بازار های داخلی

چرم مصنوعی در صنایع بسیاری از کشور ها به خصوص صنعت مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه با توجه به قیمت مناسب و دوام بالای آن محبوبیت زیادی در بین خریداران پیدا کرده است. چرم مصنوعی در بسیاری از حوزه ها مانند صنعت کیف و کفش، مبلمان، دکوراسیون داخلی خودرو ها استفاده می شود و کمک شایانی به پیشرفت این حوزه ها نموده است. اگر در این حوزه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، همراه ما باشید.

 

چرم مصنوعی مبلمان

تولید کنندگان چرم مصنوعی برای تولید مبل

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع چرم مصنوعی است که با بالاترین کیفیت این محصول را در انواع مختلف برای مصارف گوناگون تولید می نماید. بزرگترین تولیدی های چرم مصنوعی با بکارگیری تجربیات دیگر کشورهای تولید کننده چرم مصنوعی سعی کرده‌اند چرم مصنوعی مخصوص مبل را به بهترین شکل در داخل کشور تولید کنند و در این زمینه تا حد زیادی موفق بوده اند.

اگر شما تولید کننده مبل های چرمی هستید می توانید با تولید کنندگان این محصول به شکل مستقیم ارتباط برقرار نمایید و با انواع محصولات تولیدی کارخانجات بزرگ تولید کننده چرم آشنا شوید و بعد از بررسی کیفیت محصول و همچنین بررسی قیمت ها در صورت توافق، محصول مورد نظر خود را به شکل مستقیم از تولید کننده خریداری کنید.
خرید از تولید کننده برای شما بسیار با صرفه خواهد بود و شما در عین حال که  محصول با کیفیتی را خریداری می کنید در صرف هزینه ها نیز تا حد زیادی سیار زیادی صرفه جویی نموده‌اید.

 

چرم مصنوعی مبلمان

صادرات چرم مصنوعی مبلمان

صادرات چرم مصنوعی یکی از فعالیت‌هایی است که تجار ایرانی به آن پرداخته اند. به دلیل تولید بهترین نوع چرم مصنوعی در ایران ،صادرات این محصول رونق بسیار خوبی به خود گرفته است و کشورهای متعددی از خریداران چرم مصنوعی ایرانی هستند.

تولیدی های مختلف چرم مصنوعی بعد از تامین نیاز داخل، به صادرات این محصول به شکل گسترده پرداخته‌اند. کشور هایی که خواستار تهیه چرم مصنوعی ایرانی هستند عبارتند از: ترکمنستان، ازبکستان، ترکیه و عراق. این کشورها از مهمترین کشورهای هدف برای صادرات انواع چرم مصنوعی مبلمان به شمار می آیند.

صادرات چرم صنعتی به خصوص چرم صنعتی مورد استفاده در صنعت مبل علاوه بر اینکه باعث افزایش اشتغال زایی در کشور می گردد ارز آوری خوبی را نیز برای کشور به همراه دارد. در سال ‌های اخیر صادرات چرم مصنوعی افزایش چشم گیری گرفته است و روز به روز نیز بر صادرات آن افزوده می گردد. دولت نیز با ارائه راهکار هایی در صدد است که این صادرات چرم مصنوعی را بهبود بخشد و به اقتصاد کشور کمک کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و خرید چرم مصنوعی مبلمان با ما در تماس باشید.

 

تماس با ما